Praca dla Opiekunek w Niemczech
58 728 29 49

DLACZEGO WARTO
PRACOWAĆ Z NAMI?

Oferujemy legalną i dobrze płatną pracę

  • Zarobki uzależnione są od doświadczenia i rodzaju zlecenia
  • Atrakcyjne premie finansowe i drobne upominki
  • Opłacone składki ZUS, DRUK A1. EKUZ

Dbamy o komfort pracy naszego zespołu

  • Regularne rozmowy z naszymi Pracownikami, wsparcie i reakcja na problemy
  • Długotrwała współpraca, czyli regularne zlecenia, a nawet powroty do tych samych rodzin
  • Ponaj opinie naszych pracowników>>>
  • Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem
  • Wspieramy w trudnych chwilach
  • Odpowiadamy za kontakt ze stroną niemiecką

Budujemy długotrwałą relację opartą na zaufaniu

  • Wywiązywanie się z umów i szczere informowanie o warunkach współpracy
  • Wypłacanie wynagrodzenia na czas i docenianie zaangażowania
  • Wsłuchanie się w potrzeby Opiekunek i Opiekunów, znajdowanie coraz lepszych rozwiązań

WYMAGANIA

Znajomość języka niemieckiego – co najmniej komunikatywna

Doświadczenie w opiece nad osobą starszą – mile widziane referencje

Empatia, chęć niesienia pomocy, komunikatywność, wrażliwość

Dobry stan zdrowia

Mile widziane: prawo jazdy, kursy i wykształcenie kierunkowe

CO ZROBIĆ, ABY PRACOWAĆ Z NAMI?

Kontakt z nami

Wypełnij formularz, lub wyślij SMS o treści OPIEKA na nr. +48 664 078 837
lub zadzwoń – 58 728 29 49

Rozmowa rekrutacyjna

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej – skontaktujemy się z Tobą
i porozmawiamy na temat Twojego doświadczenia i preferencji,
sprawdzimy znajomość języka niemieckiego

Podpisz umowę

Jeżeli to możliwe przyjdź na spotkanie do naszego biura w Sopocie lub Poznaniu
– odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i podpiszemy z Tobą umowę

Jeżeli mieszkach daleko, wszystkie niezbędne dokumenty prześlemy
Ci kurierem, załączając opłaconą kopertę zwrotną. Po otrzymaniu
dokumentów odpowiemy na Twoje pytania telefonicznie

Wyjazd na zlecenie

Ustalimy termin wyjazdu, pomożemy w wyszukaniu optymalnego
połączenia między Polską a Niemcami

Pobyt u podopiecznego

W czasie Twojego pobytu będziemy dzwonić regularnie.
W razie sytuacji nagłych Ty również możesz skontaktować się z nami – jeżeli
np. potrzebna będzie wizyta u lekarza, pomożemy ją zorganizować

Na krótko przed upływem pobytu u podopiecznego zorganizujemy Twój powrót
do kraju i przejęcie obowiązków przez inną opiekunkę. Podczas zmiany personelu
przekażesz obowiązki i inne pomocne informacje kolejnej Opiekunce/Opiekunowi

OBOWIĄZKI OPIEKUNKI/OPIEKUNA:

UDZIELANIE WSPARCIA

Udzielanie niezawodnego wsparcia podopiecznemu –
często są to osoby cierpiące na chorobę Parkinsona,
Alzheimera, demencję, udar czy nowotwory

POMOC W CODZIENNYCH CZYNNOŚCIACH

Wspieranie podopiecznego podczas wykonywania
codziennych czynności, takich jak ubieranie się,
spożywanie posiłków czy dbanie o higienę osobistą

POMOC W DOMU

Pomoc w prowadzeniu domu: sprzątanie, pranie,
prasowanie, robienie zakupów czy przygotowanie posiłków

DOTRZYMYWANIE TOWARZYSTWA

Dotrzymywanie towarzystwa, rozmowy, spędzanie czasu
podczas spacerów czy wyjazdów oraz w trakcie wizyt u lekarza

Zakres obowiązków Opiekunki/Opiekuna może różnić się w zależności od zlecenie i jest zapisany w umowie. Opiekunka/Opiekun nie może zostać zmuszona/-ny do wykonywania zadań, które nie zostały ustalone i nie stanowią treści umowy. W razie jakichkolwiek problemów – służymy pomocą.

Masz więcej pytań – sprawdź nasz INFORMATOR lub zadzwoń 58 728 29 49

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw swój numer telefonu - Oddzwonimy do Ciebie w 5 minut!

Niestety jesteśmy poza biurem. Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw swój numer teraz - oddzwonimy kiedy wrócimy do pracy!

Zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy do Ciebie!
Masz pytania?