Szukasz pracy Opiekunki w Niemczech? APLIKUJ TERAZ | pobrane 58 728 29 49 | opieka@perfekton.pl

Praca w opiece

WYMAGANIA

  • Znajomość języka niemieckiego
    – co najmniej komunikatywna
  • Doświadczenie w opiece nad osobą starszą.
    – mile widziane referencje
  • Empatia, chęć niesienia pomocy, komunikatywność, wrażliwość
  • Dobry stan zdrowia
  • Mile widziane
    – prawo jazdy
    – kursy i wykształcenie kierunkowe

KORZYŚCI DLA CIEBIE

korzysc-ico-1

Podajemy Twoje prawdziwe wynagrodzenie

Przyznajemy bonusy każdego miesiąca

Dotrzymujemy terminów płatności

korzysc-ico-4

Znajdujemy najlepsze opcje dojazdu

Opłacamy przejazd w dwie strony

Umożliwiamy powrót w to samo miejsce

korzysc-ico-2

Zapewniamy druk A1 i kartę EKUZ

Odprowadzamy składki ZUS

Reagujemy na bieżące zmiany prawne

korzysc-ico-5

Oferujemy zlecenia na terenie całych Niemiec

Zapewniamy krótki okres oczekiwania na wyjazd

Regularnie kontaktujemy się z pracownikami

korzysc-ico-3

Przyznajemy premie i bonusy

Oferujemy płatny program partnerski

Jesteśmy niezawodni w każdej sytuacji

korzysc-ico-6

Przydzielamy stałą osobę do kontaktu

Wspieramy w trudnych chwilach

Odpowiadamy za kontakt ze stroną niemiecką

Pracuj z nami

Dlaczego warto
pracować z nami?

pkt-1

Oferujemy legalną i dobrze płatną pracę

Zarobki uzależnione są od doświadczenia i rodzaju zlecenia

Atrakcyjne premie finansowe i drobne upominki

Umowa o pracę, opłacone składki ZUS, DRUK A1. EKUZ

pkt-2

Dbamy o komfort pracy naszego zespołu

Regularne rozmowy z naszymi Pracownikami, wsparcie i reakcja na problemy

Długotrwała współpraca, czyli regularne zlecenia, a nawet powroty do tych samych rodzin

Poznaj opinie naszych Pracowników >>

pkt-3

Budujemy długotrwałą relację opartą na zaufaniu

Wywiązywanie się z umów i szczere informowanie o warunkach współpracy

Wypłacanie wynagrodzenia na czas i docenianie zaangażowania

Wsłuchanie się w potrzeby Opiekunek i Opiekunów, znajdowanie coraz lepszych rozwiązań

Co zrobić, aby pracować z nami

1. Kontakt z nami
Wypełnij formularz, lub wyślij SMS o treści OPIEKA na nr. +48 664 078 837
lub zadzwoń – 58 728 29 49

2. Rozmowa rekrutacyjna przez telefon
Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej – skontaktujemy się z Tobą
i porozmawiamy na temat Twojego doświadczenia i preferencji,
sprawdzimy znajomość języka niemieckiego

3. Podpisz umowę
Jeżeli to możliwe przyjdź na spotkanie do naszego biura w Sopocie
– odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i podpiszemy z Tobą umowę

Jeżeli mieszkach daleko, wszystkie niezbędne dokumenty prześlemy
Ci kurierem, załączając opłaconą kopertę zwrotną. Po otrzymaniu
dokumentów odpowiemy na Twoje pytania telefonicznie

4. Wyjazd na zlecenie
Ustalimy termin wyjazdu, pomożemy w wyszukaniu optymalnego
połączenia między Polską a Niemcami

5. Pobyt u podopiecznego
W czasie Twojego pobytu będziemy dzwonić regularnie.
W razie sytuacji nagłych Ty również możesz skontaktować się z nami – jeżeli
np. potrzebna będzie wizyta u lekarza, pomożemy ją zorganizować

6. Powrót
Na krótko przed upływem pobytu u podopiecznego zorganizujemy Twój powrót
do kraju i przejęcie obowiązków przez inną opiekunkę. Podczas zmiany personelu
przekażesz obowiązki i inne pomocne informacje kolejnej Opiekunce/Opiekunowi

Obowiązki Opiekunki/Opiekuna:

  • Udzielanie niezawodnego wsparcia podopiecznemu –
    często są to osoby cierpiące na chorobę Parkinsona,
    Alzheimera, demencję, udar czy nowotwory
  • Wspieranie podopiecznego podczas wykonywania
    codziennych czynności, takich jak ubieranie się,
    spożywanie posiłków czy dbanie o higienę osobistą
  • Pomoc w prowadzeniu domu: sprzątanie, pranie,
    prasowanie, robienie zakupów czy przygotowanie posiłków
  • Dbanie, by podopieczny przestawał zaleceń dotyczących diety,
    przyjmowania leków oraz terminów wizyt lekarskich
  • Dotrzymywanie towarzystwa, rozmowy, spędzanie czasu
    podczas spacerów czy wyjazdów oraz w trakcie wizyt u lekarza

Zakres obowiązków Opiekunki/Opiekuna może różnić się w zależności od zlecenie i jest zapisany w umowie.
Opiekunka/Opiekun nie może zostać zmuszona/-ny do wykonywania zadań, które nie zostały ustalone i nie stanowią treści umowy.
W razie jakichkolwiek problemów – służymy pomocą.

icontel

Masz więcej pytań – sprawdź nasz FAQ lub zadzwoń 58 728 29 49

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw swój numer telefonu - Oddzwonimy do Ciebie w 5 minut!

Niestety jesteśmy poza biurem. Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw swój numer teraz - oddzwonimy kiedy wrócimy do pracy!

Zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy do Ciebie!

Oddzwonimy

Perfekton