pobrane 58 728 29 49 | opieka@perfekton.pl APLIKUJ TERAZ

O nas

Perfekton to firma stworzona dla ludzi, którzy potrzebują wsparcia drugiego człowieka

Obserwując rynek opieki w Niemczech i w Polsce zapragnęliśmy stworzyć markę, której działania będą opierać się na zaufaniu, otwartości i wzajemnym zrozumieniu. Chcieliśmy odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie starzejących się społeczeństw na profesjonalne usługi opiekuńcze oraz zapewnić godne warunki pracy ludziom chcącym i potrafiącym wykonywać zawód opiekuna.

W 2009 roku w Sopocie otworzyliśmy nasze biuro, gdzie do dziś znajduje się główna siedziba firmy Perfekton i gdzie do dziś, prowadzimy tysiące niezwykle ciekawych rozmów z ludźmi, którzy kierują się w życiu i pracy podobnymi zasadami jak nasza marka i którzy poza godnym zatrudnieniem szukają spełnienia, ponieważ chcą pomagać.

Miarą naszego powodzenia są satysfakcja i zadowolenie naszych Opiekunek i Opiekunów, to oni są sercem naszej firmy – od wielu lat serce Perfekton bije bardzo mocno.

Nasze cele

ZROZUMIENIE I RÓWNOWAGA

Zrozumienie procesu starzenia się i zmiana sposobu myślenia o miejscu seniorów w społeczeństwie. Walka z dyskryminacją i problemem alienacji osób starszych

NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA

Wykorzystanie nowoczesnych technologii w celu polepszenia życia seniorów oraz ułatwienia codziennej pracy Opiekunek i Opiekunów

SZACUNEK I WSPARCIE

Nadanie należytej wartości profesji Opiekunki i Opiekuna. Docenienie ciężkiej pracy oraz wsparcie w trudach codziennej pracy

GODNE WARUNKI PRACY

Uczciwa i legalna praca na jasnych warunkach. Konkurencyjne wynagrodzenie, atrakcyjne premie i elastyczne podejście do Pracowników

 

Nasz zespół

Na czele naszego zespołu stoi Ania, kobieta która od wielu lat zgłębia temat opieki na osobami starszymi, pragnąc przedefiniować pojęcie starości i tym samym stworzyć seniorom godne warunki do życia, a Opiekunkom i Opiekunom zapewnić komfortowe warunki pracy.

Ania zbudowała zespół otwartych i bardzo ciepłych ludzi, Konsultantów, którzy z ogromną dozą empatii wspierają Opiekunki i Opiekunów jeszcze przed podjęciem zlecenia, jak w kolejnych krokach ich zawodowej kariery. To ludzie, dla których pojęcie pomocy jest naprawdę wielowymiarowe.

Ania i jej zespół dbają, by praca najważniejszych pracowników firmy PERFEKTON, czyli Opiekunek i Opiekunów, była doceniana i szanowana. To Oni są sercem tego zespołu i to oni na pierwszej linii zmagają się z wieloma wyzwaniami dnia codziennego. Opiekunki i Opiekunowie wiedzą, jak trudne może być życie osób starszych, bo doświadczają go razem z nimi.

Perfekton – ekspert w dziedzinie opieki nad osobami starszymi

ico-24h

Sklep
Internetowy

Sklep ze sprzętem medycznym i akcesoriami dedykowanymi dla seniorów

ico-online

Centrum
Opieki Seniora

Serwis edukacyjno-informacyjny zgłębiający tematykę starzenia się i opieki nad osobami starszymi

ico-kartoteka

Usługi
opiekuńcze

Zespół doświadczonych Opiekunów i Opiekunek na terenie Polski i Niemiec

ico-mapa

Katalog
domów opieki

Wyszukiwarka domów i ośrodków opieki dla osób starszych – pomoc przy wyborze odpowiedniej instytucji

 

Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.

– Albert Schweitzer

Potrzebujesz więcej informacji? 

Zostaw swój numer telefonu - Oddzwonimy do Ciebie w 5 minut!

Niestety jesteśmy poza biurem. Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw swój numer teraz - oddzwonimy kiedy wrócimy do pracy!

Potrzebujesz więcej informacji? 

Zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy do Ciebie!

Oddzwonimy

Pracuj z nami

Zgłoś się, oddzwonimy!

Perfekton